GOTD: SoftSkin Photo Makeup 1.0 za darmo

Dodał: admin lipiec - 5 - 2012

Dziś dla odmiany administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day mają coś dla osób poszukujących narzędzi graficznych. Do wzięcia jest tym razem narzędzie do przeprowadzania prostego i szybkiego retuszu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SoftSkin Photo Makeup w wersji 1.0. Standardowa cena tego produktu wynosi aż ok. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 6 lipca, do godz. 9:00 rano.

SoftSkin Photo Makeup 1.0 to proste w użyciu narzędzie służące do szybkiego retuszu zdjęć. Jak chwali się producent, dzięki użyciu tego programu w łatwy sposób zmienimy zwykłe fotki w profesjonalnie wyglądające portretu. Aplikacja pozwala głównie na poprawianie drobnych niedoskonałości skóry, jej tonacji oraz tekstury. W rezultacie z pomocą produktu przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możemy dokonać „wirtualny makeup” zdjęć.

Program SoftSkin Photo Makeup 1.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 11.6 MB.

Jak zdobyć SoftSkin Photo Makeup 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.