Motorola HC100 – nowy tablet na rynku?

Dodał: xaoo lipiec - 10 - 2012

Motorolla pracuje nad nowym tabletem. Według informacji, które krążą w sieci najnowsze urządzenie oznaczone ma być jako HC 100. Póki co pojawiło się niewiele prezyzyjnych informacji na temat specyfikacji nowego tabletu. Wiemy tylko, że będzie to… „tablet z WiFi”. Największą niewiadomą jest jednak data prezentacji najnowszego urządzenia, wciąż daleko od oficjalnych komunikatów.

Równie mało wiadomo o specyfikacji tego sprzętu. Potral TabletNews spekuluje, że może to być tablet z ekranem dziewięcio- lub dziesięciocalowym. Niewykluczone, że będzie wyposażony w Androida 4.1 Jelly Bean. Byłby to pierwszy tablet koncernu Motorolla, który pracował będzie na tej wersji systemu firmowanego marką Google. Jeśli potwierdzą się spekulacje dotyczące wielkości urządzania wielce prawdopodobne jest, że urządzenie zostanie wyposażone w solidne podzespoły (być może Tegra 3).

 

Tymczasem najciekawszą ofertą tabletów Motorolla wciąż pozostaje XOOM 2. Przypomnijmy, że wyposażony został w Androida 3.2, ekran o przekątnej 10,1 cala (8,2” w Media Edition) i rozdzielczości 1280×800 oraz aparaty: 5 MP (z tyłu), 1,3 MP (z przodu). Użytkownicy zwracali uwagę na wykonanie: połączenie gumy, metalu oraz solidnego szkła wydaje się gwarantować długą żywotność. Czy HC100 będzie udoskonaloną wersją XOOM? Oficjalne komunikaty i bliższa specyfikacja wykażą czy najnowszy produkt Motoroli podbije rankingi tabletów. Niewiadoma pozostaje również cena, którą koncern – do tej pory – raczej nie rozpieszczał użytkowników.

 

źródło: TabletNews / fot. Motorola

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.