PCWinSoft 1AVCenter za darmo

Dodał: admin lipiec - 5 - 2012

Z kolei młodszy z serwisów rozdawniczych – Daily Software Giveaway przygotował akcję promocyjną przeprowadzaną przy współpracy z   firmą PCWinSoft Systems zajmującą się produkcją oprogramowania do przechwytywania obrazu i dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1AVCenter. Zakup narzędzia na stronie producenta wiąże się z wydatkiem w wysokości 99$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

Promocja ta jest ciekawą ofertą dla wszystkich entuzjastów oprogramowania do przechwytywania. PCWinSoft 1AVCenter jest bowiem chyba najbardziej rozbudowanym produktem firmy PCWinSoft Systems, stanowiącym prawdziwy kombajn do przechwytywania i transmitowania strumieni wideo oraz audio. Program ten łączy funkcje kilku innych aplikacji dostępnych w ofercie tego producenta, nie powinien więc dziwić fakt, że standardowa cena produktu została ustawiona dosyć wysoko.

Czego możemy spodziewać się po tym narzędziu? Pomoc w odpowiedzi na to pytanie może stanowić wykaz funkcji przedstawiony na stronie producenta.PCWinSoft 1AVCenter pozwala m.in na:

 • nagrywanie filmów wideo bezpośrednio z serwisów udostępniających klipy wideo oraz odtwarzaczy wideo, z pominięciem zabezpieczeń DRM
 • przechwytywanie obrazu z pulpitu lub poszczególnych okien bezpośrednio do pliku AVI albo WMV
 • transmisję ścieżki wideo oraz audio przechwyconych z komputera, kamerki internetowej, kamery cyfrowej lub tunera telewizyjnego
 • zdalne monitorowanie swojej kamerki internetowej, ekranu komputera, a także podłączonego mikrofonu
 • zapis do pliku MP3 lub WMA każdego rodzaju strumienia audio odtwarzanego w komputerze, bez względu na jego pochodzenie
 • zapis plików wideo z tunera telewizyjnego, kamery, magnetowidu przy użyciu złącz S-Video, USB, Composite (Chinch) oraz FireWire
 • automatyczne przechwytywanie obrazu z ekranu komputera lub kamery internetowej w postaci plików JPG i ich wysyłanie za pośrednictwem protokołu FTP.

Program PCWinSoft 1AVCenter został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ Me/ NT4/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.3 MB.

Jak zdobyć PCWinSoft 1AVCenter za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny produktu oraz dokonać rejestracji na specjalnej stronie w serwisie producenta, wykorzystując do tego poniższe odsyłacze:

Plik instalacyjny

Rejestracja


3 komentarze to “PCWinSoft 1AVCenter za darmo”

 1. Stas pisze:

  Witam.
  Dokonałem tłumaczenia tego programu na język polski. Wysyłam do producenta programu PCWinSoft Systems. Może udostępni tłumaczenie za jakiś czas dla użytkowników w RP.

 2. Ptoku pisze:

  @Stas
  A czy byłaby możliwość przesłania tego spolszczenia na obojętnie jaki serwer? Bardzo zależy mi na tym tłumaczeniu. Przydałoby się.
  A co do programu to fajny, choć jeszcze nie zdążyłem przetestować wszystkich funkcji.

 3. stas pisze:

  Miły kolego. To był mój NEWS.
  Nie mogę przystać na tą propozycję, żeby udostępnić to tłumaczenie, ponieważ naruszało by prawa autorskie.
  Tłumaczenie nie narusza pierwotnych praw autorskich. Oznacza to, że na własny użytek bez naruszania prawa można przetłumaczyć dowolny utwór (dokument, tekst, film, program komputerowy itp.), ale już na rozporządzanie nim i korzystanie z niego potrzebna jest zgoda autora bądź podmiotu dysponującego prawami autorskimi (np. na opublikowanie tłumaczeń, książki lub tekstu na stronie www). Tak stanowi art.2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Przykro mi.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.