Smart Office 2 dla Samsunga Galaxy S3 za darmo

Dodał: admin lipiec - 19 - 2012

Jeżeli należycie do szczęśliwych posiadaczy smartfonu Samsung Galaxy S3 to dzięki przedstawionej w tym wpisie promocji możecie stać się również właścicielami legalnej licencji na jeden z pakietów biurowych przeznaczonych dla systemu operacyjnego Android. Samsung robi ukłon w stronę swoich klientów i za pośrednictwem swojego sklepu z aplikacjami rozdaje za darmo legalną pełną wersję pakietu biurowego Smart Office 2. W prawdzie na tej promocji nie zaoszczędzimy oszałamiających sum (bo standardowa cena produktu w Google Play to obecnie ok. 30zł), ale trzeba przyznać, że to całkiem ciekawy upominek.

 

Smartfony to urządzenia, które z założenia mają stanowić najbardziej mobilną wersję komputera i pozwalające na przeniesienie biura do naszej kieszeni. Niestety zazwyczaj producenci sprzętu do swoich urządzeń nie dołączają żadnych pakietów biurowych, a za większość tego typu produktów przyjdzie nam zapłacić i to co najmniej kilkadziesiąt złotych. Wobec tego tym bardziej cieszy fakt, że Samsung postanowił rozdać swoim klientom całkiem przyzwoity i funkcjonalny pakiet biurowy dla Androida.

Smart Office 2 to aplikacja, która umożliwia tworzenie, edycję, drukowanie i współdzielenie dokumentów pakietu Microsoft Office. Program umożliwia pracę z dokumentami Word, Excel, PowerPoint, a także PDF, ODT oraz RTF. W pakiecie znalazł się również wbudowany zestaw szablonów dokumentów, opcje współdzielenia plików za pomocą usług DropBox oraz Google Documents, a także rozbudowana funkcja drukowania, pozwalająca na przenoszenie dokumentów na papier bezpośrednio z poziomu smartfonu czy tabletu.

Całość okraszona jest prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu praca z aplikacją nie powinna sprawiać większych problemów. Ważnym atutem produktu jest dostępność polskiej wersji językowej produktu, chociaż trzeba przyznać, że tłumaczenie nie jest najwyższej jakości.

Skąd pobrać Smart Office 2 dla Samsunga Galaxy S3 za darmo?

Samsung udostępnił aplikację za pośrednictwem swojego sklepu z aplikacjami.

 

Sklep Samsung Apps


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.