uRex Video Converter Platinum z okazji IO za darmo

Dodał: admin lipiec - 27 - 2012

Wygląda na to, że już od przeszło dwóch miesięcy nie było żadnej promocji z oprogramowaniem uRex w roli głównej. Na szczęście rozpoczynające się Igrzyska Olimpijskie to dobry pretekst by przeprowadzić kolejną akcję rozdawniczą konwertera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu uRex Video Converter Platinum. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowana, ale można przypuszczać, że oferta będzie ważna do końca igrzysk.

 

uRex Video Converter Platinum oferuje funkcjonalne i profesjonalne rozwiązania w dziedzinie konwersji materiału filmowego, pozwalając na przetwarzanie wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo na komputerach PC, do postaci plików w formatach AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, oraz plików audio MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG.

Jak wskazuje producent, uRex Video Converter Platinum potrafi także przygotować materiał wideo dla urządzeń przenośnych, takich jak np. PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, iPad, iPad2 i innych tego typu urządzeniach.

Najważniejsze funkcje programu uRex Video Converter Platinum:

  • Wsparcie dla wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo i audio, w tym również plików w standardzie HD, jak np. AVCHD (MTS, M2TS), TS, H.264/AVC, MKV.
  • Konwersja popularnych formatów, takich jak AVI, MPEG, WMV, MP4, DivX, RM, MOV, oraz FLV.
  • Wsparcie dla niemal wszystkich urządzeń multimedialnych, jak np. PS3, iPhone,iPod, iPad/iPad2, Apple TV, Xbox, Wii, telefony Google.
  • Wsparcie dla technologii NVIDIA CUDA oraz ATI Stream.
  • Edycja, dzielenie i łączenie plików wideo podczas konwersji.

uRex Video Converter Platinum współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to  8.2 MB.

Jak zdobyć uRex Video Converter Platinum za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Free Download, by pobrać specjalnie przygotowaną przez producenta paczkę z plikiem instalacyjnym programu oraz instrukcją rejestracji i aktywacji produktu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.