VideoClone za darmo

Dodał: admin lipiec - 27 - 2012

Wśród dzisiejszego pakietu zniżek serwowanych przez serwis BitsDuJour możemy wygrzebać również jedną promocję darmowego oprogramowania, dzięki której możemy szybko wzbogacić się o ciekawe narzędzie do klonowania obrazu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu VideoClone. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej została ustalona na poziomie 20 $. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 28 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

Jak podają naukowcy, zgodnie z obecnym trendem odbiornik telewizyjny został zdegradowany do roli drugoplanowego urządzenia, które gra sobie w tle podczas gdy widzowie korzystają z komputera. Jednak działający gdzieś z boku telewizor na który co jakiś czas zerkamy, może być powodem nadwyrężenia mięśni szyi, czy nawet poważniejszych schorzeń. ;) Na szczęście na przeciw nowym potrzebom wychodzą programiści WM Recorder, oferując narzędzie VideoClone pozwalające na sklonowanie obrazu i uruchomienie na ekranie komputera znanej z telewizorów funkcji obrazu w obrazie (PIP).

Zasada działania VideoClone sprowadza się do umożliwienia wygodnego oglądania strumienia wideo na ekranie komputera. Aplikacja pozwala na zuplikowanie źródła wideo do oddzielnego okna kontrolowanego przez VideoClone z opcją jego wyświetlania „na wierzchu”, dzięki czemu oglądany przez nas strumień multimediów zawsze będzie ponad otwartymi oknami innych aplikacji. Video clone oferuje przy tym możliwość swobodnego przenoszenia okna w dowolne miejsce ekranu, a także zmianę rozmiaru samego okna.

Jak zdobyć VideoClone za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


2 komentarze to “VideoClone za darmo”

  1. AQ pisze:

    Instalator tego programu jest najwyraźniej trafiony bo wyświetla komunikat o błędzie i zaleca ponowne pobranie.

  2. Andrzej pisze:

    Po wpisaniu otrzymanego kodu rejestracyjnego jest:

    Sorry…
    The code you entered is invalid.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.