Wideo-test: Kingsoft Antivirus 2012

Dodał: admin lipiec - 18 - 2012

Na kanale SecurityVideoTest pojawił się kolejny test wideo, przeprowadzany przez Kubę Nowaka. Przypomnijmy, że cykl tych testów ma na celu sprawdzenie skuteczności mechanizmów zabezpieczających oraz ochrony w czasie rzeczywistym oprogramowania antywirusowego. W dzisiejszym odcinku testom i torturom został poddany został stosunkowo świeży i ciągle mało popularny program antywirusowy Kingsoft Antivirus 2012, wyprodukowany przez chińskiego producenta oprogramowania, firmę Kingsoft.

Komentarz autora testu:

Kingsoft Antivirus 2012 jest nowym programem antywirusowym, który w ostatnim czasie pojawił się na rynku zabezpieczeń IT. Aplikacja charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Program oparty jest o moduł chmury, co pozwala na jeszcze lepsze zapewnienie bezpieczeństwa naszego komputera. Aplikacja posiada przejrzysty interface. Program w czasie rzeczywistym chroni nas przed wirusami, trojanami, a nawet hakerami. Zachęcam do obejrzenia testu najnowszej wersji tej aplikacji.

 

 

Autor: Kuba Nowak / SecurityVideoTest


1 komentarz to “Wideo-test: Kingsoft Antivirus 2012”

  1. Himmler pisze:

    Ale brednie ten test,mam Kingsofta i zadnych problemow nie mam,jest czesto aktualizowany przez producenta i wylapal mi wirusa przy sciaganiu pliku z neta

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.