1AVCenter znów za darmo

Dodał: admin sierpień - 26 - 2012

Firma PCWinSoft Systems najwyraźniej uruchomiła szeroko zakrojoną akcję marketingową, gdyż to już kolejna promocja oprogramowania tej firmy w bieżącym miesiącu. Do wzięcia jest ponownie program do przechwytywania obrazu i dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1AVCenter. Zakup narzędzia na stronie producenta wiąże się z wydatkiem w wysokości 99$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

Promocja ta jest ciekawą ofertą dla wszystkich entuzjastów oprogramowania do przechwytywania. PCWinSoft 1AVCenter jest bowiem chyba najbardziej rozbudowanym produktem firmy PCWinSoft Systems, stanowiącym prawdziwy kombajn do przechwytywania i transmitowania strumieni wideo oraz audio. Program ten łączy funkcje kilku innych aplikacji dostępnych w ofercie tego producenta, nie powinien więc dziwić fakt, że standardowa cena produktu została ustawiona dosyć wysoko.

Czego możemy spodziewać się po tym narzędziu? Pomoc w odpowiedzi na to pytanie może stanowić wykaz funkcji przedstawiony na stronie producenta.PCWinSoft 1AVCenter pozwala m.in na:

  • nagrywanie filmów wideo bezpośrednio z serwisów udostępniających klipy wideo oraz odtwarzaczy wideo, z pominięciem zabezpieczeń DRM
  • przechwytywanie obrazu z pulpitu lub poszczególnych okien bezpośrednio do pliku AVI albo WMV
  • transmisję ścieżki wideo oraz audio przechwyconych z komputera, kamerki internetowej, kamery cyfrowej lub tunera telewizyjnego
  • zdalne monitorowanie swojej kamerki internetowej, ekranu komputera, a także podłączonego mikrofonu
  • zapis do pliku MP3 lub WMA każdego rodzaju strumienia audio odtwarzanego w komputerze, bez względu na jego pochodzenie
  • zapis plików wideo z tunera telewizyjnego, kamery, magnetowidu przy użyciu złącz S-Video, USB, Composite (Chinch) oraz FireWire
  • automatyczne przechwytywanie obrazu z ekranu komputera lub kamery internetowej w postaci plików JPG i ich wysyłanie za pośrednictwem protokołu FTP.

Program PCWinSoft 1AVCenter został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ Me/ NT4/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.3 MB.

Jak zdobyć PCWinSoft 1AVCenter za darmo?

Odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz odsyłacz do formularza rejestracyjnego zostały opublikowane na stronie organizatora promocji. Znajdziemy tam także krótką instrukcję aktywacji produktu. Jak wynika z opisu, klucz licencyjny jest przypisany do konkretnej konfiguracji komputera.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.