Advanced SystemCare Pro 5 za darmo

Dodał: admin sierpień - 6 - 2012

Do naszej bazy promocji oprogramowania trafia informacja o kolejnej akcji, skierowanej tym razem do osób poszukujących darmowego narzędzia do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Dobrodziejem jest firma IObit, a do zgarnięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Advanced SystemCare w wersji Pro 5 wraz z licencją ważną tym razem aż przez rok. Producent obecnie wycenia ten produkt na 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

Advanced SystemCare Pro 5 jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na wykonanie kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Producent chwali się, że jest to wielokrotnie nagradzany program typu „zainstaluj i zapomnij” posiadający banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

Advanced SystemCare Pro 5 potrafi zanalizować system i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie i dopasowanie ustawień, pozwalające na wyciśnięcie z systemu maksymalnej mocy. Program czyści system z zaginionych plików, pozbywa się niechcianych danych, a także automatycznie wykrywa ponad 50 rodzajów plików-śmieci niepotrzebnie zajmujących miejsce w systemie. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację połączenia z Internetem.

Program zajmuje się także kondycją rejestru systemowego. Advanced SystemCare Pro 5 potrafi usunąć zbędne wpisy rejestru, oraz zdefragmentować plik rejestru. Aplikacja posiada również możliwość defragmentacji dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za identyfikacje i wyłączenie zbędnych procesów uruchamiających się wraz ze startem systemu. Warty uwagi jest również obecny w Advanced SystemCare Pro 5 moduł antyspyware pozwalające na zidentyfikowanie i pozbycie się złośliwego oprogramowania szpiegującego.

Program Advanced SystemCare Pro 5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 26.7 MB.

Jak zdobyć Advanced SystemCare Pro 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny wraz ze wskazówkami do aktywacji.

Producent przygotował tylko jeden i ten sam klucz licencyjny dla wszystkich uczestników promocji.

Strona promocji

 


1 komentarz to “Advanced SystemCare Pro 5 za darmo”

  1. Andrzej pisze:

    To ma interfejs w jezyku polskim.Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.