Audio Record Wizard za darmo

Dodał: admin sierpień - 13 - 2012

Z kolei drugi z zagranicznych serwisów oferujących promocje legalnego oprogramowania – BitsDuJour, przygotował dla nas dziś akcję rozdawniczą firmy SmartNow, pozwalającą na zgarnięcie narzędzia do łatwego rejestrowania dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audio Record Wizard. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 14 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Audio Record Wizard to proste w użyciu oprogramowania do nagrywania dźwięku, które zdaniem producenta, jest w stanie nagrać każdy rodzaj dźwięku wydobywający się z komputera  i zapisać go w postaci pliku audio w formacie MP3/WAV/OGG/FLAC. Co więcej, w aplikacji znalazły się również tak przydatne mechanizmy jak aktywacja głosem procedury nagrywania czy harmonogram umożliwiający planowanie zadań automatycznej rejestracji.

Audio Record Wizard może przydać się do nagrywania dźwięków pochodzących z różnych źródeł – nie będzie problemu nawet z rejestracją dźwięku z usług strumieniowego przesyłania audio, z klipów wideo opublikowanych w Internecie, z internetowych stacji radiowych, podcastów itd. Jak zapewnia producent, cała procedura nagrywania sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków.

Audio Record Wizard został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64).

Jak zdobyć Audio Record Wizard za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.