Cloud System Booster Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 17 - 2012

Dzięki hojności ekipy z MajorGeeks stoimy przed kolejną szansą na zdobycie produktu firmy Anvisoft Corporation, służącego do optymalizacji i przyśpieszania komputerów z systemami Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest ponownie legalna i darmowa pełna wersja programu Cloud System Booster Pro w wersji 1.1.1 wraz z subskrypcją tym razem aż przez rok. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do chwili wyczerpania promocyjnej puli 5 000 licencji.

 

Promocja organizowana przez serwis MajorGeeks, a w zasadzie przez ich facebookowy fanpage to w istocie powtórka zeszłotygodniowej promocji z serwisu Giveaway of the Day. O ile jednak przeprowadzając tamtą akcję rozdawniczą producent zdecydował się na udostępnienie licencji z 6-miesięczną subskrypcją, tym razem jednak okazał się bardziej hojniejszy dając możliwość zgarnięcia aż 12-miesięcznej licencji.

Producent Cloud System Booster Pro postawił na łatwość obsługi i wygodę użytkownika. Cloud System Booster Pro  jest więc aplikacją umożliwiającą przeprowadzenie zautomatyzowanej i kompleksowej optymalizacji przy użyciu jednego kliknięcia.W skład narzędzia wchodzą moduły usuwające zbędne pliki, wyłączające niepotrzebne i obciążające system obsługi a także mechanizmy oczyszczania rejestru.

Dużą nowością obecną w Cloud System Booster Pro jest oparcie tego produktu o modną w ostatnim czasie tzw. technologię chmury. Przed wykonaniem każdorazowej optymalizacji program komunikuje się z serwerami producenta, gdzie przechowywane są najświeższe „wytyczne” dotyczące optymalizacji odpowiednich komponentów systemu. Zastosowanie technologii chmury ma gwarantować, że Cloud System Booster Pro będzie przyśpieszał komputer w najbardziej optymalny sposób.

Program Cloud System Booster Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Promocyjna licencja zawiera bezpłatną subskrypcję na okres 12 miesięcy.

Jak zdobyć Cloud System Booster Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil organizatora promocji w serwisie Facebook, polubić go i zalogować się do promocyjnej aplikacji. Wówczas wyświetlony zostanie nasz indywidualny klucz licencyjny.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.