Czy tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 2?

Dodał: admin sierpień - 9 - 2012

Szczegóły dotyczące następcy pierwszego smartfono-tabletu Samsunga ciągle owiane są tajemnicą. Do niedawna nawet termin samej premiery był przedmiotem domysłów i spekulacji. Na chwilę obecną wiemy już, że Samsung Galaxy Note 2 zostanie pokazany światu na targach IFA w Berlinie w dniu 29 sierpnia. Ciągle jednak nie wiemy jak będzie wyglądało to urządzenie. Wczoraj na jednym z facebookowych profilów Samsunga na krótko pojawiło się zdjęcie interesującego urządzenia. Czy jest to zdjęcie oczekiwanego Samsung Galaxy Note 2?

Wielbiciele plotek i ploteczek, nieautoryzowanych przecieków oraz teorii spiskowych mają kolejną pożywkę dla swoich domysłów. Ekipa z Engadget wypatrzyła wczoraj na Facebooku zdjęcie interesującego sprzętu Samsunga. Fotka pojawiła się znienacka i równie szybko zniknęła. Na szczęście ktoś obdarzony refleksem zdążył zapisać obrazek i w ten sposób do sieci trafił rzekomy wygląd nowego Samsung Galaxy Note 2.

Ale po kolei. Na pakistańskim profilu Samsunga zostało opublikowane zdjęcie urządzenia, które podpisano jako Samsung Galaxy S III. Nie trzeba być jednak wielkim znawcą smartfonów Samsunga by stwierdzić że nijak nie może to być ten telefon. A w takim razie co to za urządzenie? Na domysły nie było zbyt dużo czasu, gdyż owo interesujące zdjęcie szybko zostało zdjęte z profilu Samsung Pakistan. Jak donoszą fani tego profilu fotka pojawiła się później jeszcze raz, tym razem z podpisem „Galaxy Note”. Chyba i ten podpis nie był do końca dokładny bo zdjęcie ostatecznie zniknęło całkowicie ze ściany profilu Samsung Pakistan.

W sieci pojawiły się głosy, że ta tajemnicza fotka może być w rzeczywistości zdjęciem oczekiwanego i tak tajemniczego Samsunga Galaxy Note 2. To co rzuca się w oczy na tym zdjęciu to ogromny (według plotek 5.5 calowy) ekran z prawie niewidoczną ramką i brakiem jakiekolwiek fizycznego przycisku na przednim panelu.

Szanse, że tak właśnie będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 2 są jednak niewielkie, a samo zdjęcie może być fotoszopową fałszywką albo raczej wizją wymarzonego telefonu, stworzoną przez jednego z fanboyów Samsunga. Co bardziej dociekliwi komentatorzy tej plotki stwierdzili, że identyczna fotka pojawiała się już przed premierą Samsunga Galaxy S III i miała być rzekomą wizualizacją koncepcji projektantów. W dniu premiery okazało się, że obrazek miał niewiele wspólnego z rzeczywistością i z pewnością tak samo będzie z Samsung Galaxy Note 2. O tym jak będzie wyglądał ten smartfono-tablet dowiemy się najpewniej w dniu jego premiery czyli 29 sierpnia.

Na koniec jeszcze oficjalne stanowisko Samsung Pakistan, opublikowane na ich facebookowym profilu po tym, gdy opadł już cały kurz wokół tej sprawy. Pracownicy Samsunga stoją na stanowisku, że całe zamieszanie wynikło z pomyłki moderatora profilu, który chcąc wstawić zdjęcie SGS III skorzystał z wyszukiwarki Google i wybrał pierwszą z brzegu fotkę, nie sprawdzając jej wiarygodności.

źródło: Engadget


1 komentarz to “Czy tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 2?”

  1. koles pisze:

    Już zbieram kasę na to cudo ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.