G Data MobileSecurity 2 na Androida za darmo

Dodał: admin sierpień - 6 - 2012

Wreszcie trafia się jakaś promocja dla użytkowników urządzeń z Androidem poszukujących darmowego oprogramowania antywirusowego. Dzięki akcji promocyjnej firmy G Data, kierowanej do naszych zachodnich sąsiadów, do wzięcia jest właśnie mobilny antywirus. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu G Data MobileSecurity 2 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 90 dni. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. 87zł. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

 

Niemiecka firma G Data to kolejny producent oprogramowania antywirusowego, który swoich sił próbuje na rynku oprogramowania zabezpieczającego dla urządzeń działających pod kontrolą systemów Android. Jak chwali się G Data, G Data MobileSecurity 2 to aplikacja zapewniająca kompleksową ochronę smartfona lub tabletu zarówno przed wszelkiego typu złośliwym oprogramowaniem jak i zabezpieczająca przed kradzieżą oraz zagubieniem urządzenia.

Wśród funkcji antywirusowych oprócz typowego skanera chroniącego przed niebezpiecznymi aplikacjami wymienić należy również wprowadzony w wersji 2 moduł antyphishingowy poprawiający bezpieczeństwo podczas surfowania w Internecie za pomocą naszego urządzenia. Posiadaczy smartfonów może ucieszyć również filtr połączeń i SMS-ów, pozwalający na tworzenie tzw. czarnych list.

Wśród nowości modułu antykradzieżowego wymienić należy funkcję dokładnego lokalizowania położenia telefonu w oparciu o moduł GPS oraz mapy Google Maps. Aplikacja monitoruje również włożoną do urządzenia kartę SIM i potrafi automatycznie zablokować telefon w przypadku włożenia obcej karty. Podobnie jak w innych aplikacjach tego typu, G Data MobileSecurity 2 umieszczono także funkcjonalność pozwalającą na zdalne kasowanie naszych prywatnych danych.

Jak zdobyć G Data MobileSecurity 2 na Androida za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Po udanej rejestracji rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku z aplikacją, a na naszą skrzynkę e-mail trafią dane niezbędne do aktywacji produktu.

Strona promocji

 


1 komentarz to “G Data MobileSecurity 2 na Androida za darmo”

  1. Denton pisze:

    Fajne rozwiązanie dla komórek, G data mocno się rozwinął na rynku – ma solidny pakiet dla komputerów PC i jednocześnie rozwija się w branży mobile. Jeżeli ten program jest tak skuteczny jak wersja desktop to jestem spokojny o bezpieczeństwo mojej komórki.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.