GOTD: 1-abc.net Hard Drive Washer 6.00 za darmo

Dodał: admin sierpień - 20 - 2012

Nowy tydzień w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day zaczyna się od promocji firmy 1-abc. Tym razem do zgarnięcia jest narzędzie do czyszczenia dysku ze zbędnych i marnujących przestrzeń dyskową danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Hard Drive Washer w wersji 6.00. Dzięki dzisiejszej akcji rozdawniczej mamy szansę zaoszczędzić ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 21 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Zarówno sam system Windows jak i wiele działającego pod jego kontrolą oprogramowania produkuje mnóstwo tymczasowych plików. Niestety niewiele programów poważnie podchodzi do kwestii konsekwencji związanych z zapisywaniem tymczasowych plików w wielu różnych lokalizacjach, z różnymi rozszerzeniami oraz nie dbając o ich usuwanie gdy przestaną być potrzebne. Hard Drive Washer 6.00 – zdaniem producenta – ma być remedium na wszystkie te problemy oraz narzędziem, które odnajdzie i usunie wszystkie niepotrzebne już dane, których jedynym zadaniem jest marnowanie wolnej przestrzeni dyskowej.

Najważniejsze cechy produktu Hard Drive Washer 6.00

  • Prosty w obsłudze interfejs
  • Bardzo szybki silnik wyszukujący pliki tymczasowe
  • Czyszczenie wszystkich folderów tymczasowych
  • Funkcja cofania zmian
  • Możliwość instalacji na pendrive i innych wymiennych nośnikach danych
  • Możliwość zdefiniowania rozszerzeń plików, które zostaną usunięte

Firma 1-abc.net bezsprzecznie należy do grona tych producentów oprogramowania, którzy bardzo chętnie rozdają najnowsze wersje swoich produktów i tak też jest tym razem. Zwolenników oprogramowania z interfejsem w naszej rodzimej wersji językowej powinien ucieszyć fakt, że 1-abc.net Hard Drive Washer 6.00 doczekał się interfejsu właśnie w języku polskim.

Program 1-abc.net Hard Drive Washer 6.00 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.72 MB.

Jak zdobyć Hard Drive Washer 6.00 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.