GOTD: Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper za darmo

Dodał: admin sierpień - 31 - 2012

W serwisie Giveaway of the Day dziś kolejna promocja oprogramowania do konwersji materiału wideo. Dzięki akcji rozdawniczej firmy Aiseesoft Studio do wzięcia jest ripper filmów z płyt DVD do postaci plików wideo MKV. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 33$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 1 września, do godz. 9:00 rano.

 

Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper to zdaniem firmy Aiseesoft w pełni profesjonalny i funkcjonalny konwerter filmów. Zgodnie ze swoją nazwą narzędzie umożliwia przeprowadzanie konwersji materiału filmowego z płyt blu-ray do postaci standardowych klipów wideo w formacie MKV. Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper obsługuje również konwersję filmów 3D do 3D, 2D do 2D, 3D do 2D oraz 2D do 3D, a więc wszelkie możliwe kombinacje ;)

To jedna nie koniec atrakcji przygotowanych przez producenta programu. Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper pozwala bowiem również na konwersję filmów ze standardowych płytek DVD. Oprócz tego zgodnie z zapewnieniami producenta Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper poradzi sobie także z konwersją klipów wideo pomiędzy 2D a 3D.

W programie Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper (tak jak w większości dostępnych na rynku narzędzi tego typu) znajdziemy także moduły umożliwiające przeprowadzenie prostych czynności edycyjnych na konwertowanych plikach wideo. Producent chwali się również wsparciem dla konwersji do formatów czytelnych dla większości urządzeń przenośnych.

Program Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 32 MB.

Jak zdobyć Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.