GOTD: AudioGrail 7.0 za darmo

Dodał: admin sierpień - 11 - 2012

Na sobotę administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway wspólnie z producentem oprogramowania, firmą KC Softwares przygotowali promocję, dzięki której do wzięcia jest narzędzie pomocne w zarządzaniu kolekcją plików audio. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AudioGrail w wersji 7.0. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 25$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać do jutra – 12 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Program AudioGrail 7.0 (wcześniej znany i dystrybuowany jako K-MP3) to uniwersalne i kompleksowe narzędzie pozwalające na zarządzanie plikami audio (MP3, MPC, OGG, itd.). Z pomocą tej aplikacji możemy szybko zmieniać nazwy plików bądź ich tagi w sposób automatyczny. Co więcej AudioGrail 7.0 pozwala również na analizowanie jakości plików, wygodne ich organizowanie w systemie, a także wyszukiwanie duplikatów.

Główne funkcje programu AudioGrail 7.0:

 • Wsparcie dla plików: MP3, OGG, MPC, APE, AAC, FLAC oraz WavPack
 • Automatyczna zmiana nazw albumów i tagowanie plików
 • Wygodny edytor pojedynczych tagów z opcją kolejkowania.
 • Możliwość nagrywania plików dźwiękowych na płyty Audio CD
 • Normalizer nazw plików i tagów (ujednolica małe i wielkie litery w nazwach).
 • Masowe usuwanie tagów
 • Organizer plików
 • Wyszukiwarka duplikatów
 • Kreator playlist

Program AudioGrail 7.0 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 95, NT, 2000, XP (x32/x64), 98, ME, Server 2003 (x32/x64), Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.96 MB.

Jak zdobyć AudioGrail 7.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


4 komentarze to “GOTD: AudioGrail 7.0 za darmo”

 1. ślepy pisze:

  Nie widzę polskiej wersji językowej. Gdzie ona może być?

 2. admin pisze:

  Zgodnie z opisem na stronie producenta polska lokalizacja ma być dostępna w paczce instalacyjnej. Z ciekawości pociągnąłem oficjalną instalkę ze strony producenta i rzeczywiście na liście dostępnych wersji językowych nie ma polskiej. Może producent o czymś zapomniał ;)
  Przy okazji zwracam uwagę by ostrożnie i uważnie instalować ten produkt gdyż bezmyślne klikanie spowoduje instalację setek toolbarów i innych niepotrzebnych śmieci.

 3. Anonim pisze:

  nio właśnie jak ustawić j.polski;)

 4. admin pisze:

  Asekuracyjnie zmieniłem opis odnośnie wersji językowej ;) Można by w tej sprawie napisać do producenta, ale program jest na tyle słaby, że już zniknął z mojego dysku i chyba nie warto sobie nim zawracać głowy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.