GOTD: AVI Toolbox 2.0 za darmo

Dodał: admin sierpień - 24 - 2012

Dzisiaj właściciele serwisu Giveaway of the Day raczą nas promocją skierowaną do osób majstrujących przy plikach AVI. Dzięki akcji przygotowanej wspólnie z firmą KC Softwares do zgarnięcia jest narzędzie do edycji plików wideo w formacie AVI. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AVI Toolbox w wersji 2.0. Standardowa cena produktu wynosi 15$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 25 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

AVI Toolbox 2.0 to zdaniem producenta niewielki ale bardzo użyteczny program pozwalający na przeprowadzenie najczęściej wykonywanych na plikach AVI operacji. Zgodnie z lakonicznym opisem zamieszczonym na stronie domowej produktu, z pomocą AVI Toolbox 2.0 możemy przede wszystkim wyciąć interesujący na fragment filmu.

Oprócz tego AVI Toolbox 2.0 potrafi również dokonać wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z edytowanego klipu. Dostępne są także funkcje konwersji filmów, ale skorzystanie z nich wymaga doinstalowania dodatkowego oprogramowania. Producent chwali się także prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika, który na podstawie publikowanych zrzutów ekranu można nazwać wręcz interfejsem ascetycznym. ;)

Program AVI Toolbox 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 95, NT, 2000, XP (x32/x64), 98, ME, Server 2003 (x32/x64), Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.7 MB.

Jak zdobyć AVI Toolbox 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: AVI Toolbox 2.0 za darmo”

  1. Boguslaw pisze:

    nie mozna programu zarejestrowac do pelnej wersji

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.