GOTD: Booknizer za darmo

Dodał: admin sierpień - 29 - 2012

W serwisie Giveaway of the Day tym razem czeka na nas promocja skierowana do osób posiadających domową bibliotekę i chcących uporządkować swoje zbiory. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu do katalogowania książek – Booknizer. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 30 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Booknizer to narzędzie, które ma pomóc nam w uporządkowaniu i skatalogowania domowego zbioru książek. I to nie tylko tych tradycyjnych, papierowych, ale również e-booków oraz audiobooków. Producent deklaruje, że Booknizer został wyposażony we wsparcie dla książek w formatach EPUB, MOBI, PRC, PDF, FB2 oraz audiobooków w formatach MP3, M4b, WMA i innych.

Booknizer pozwala na dokładne opisanie każdej dodawanej książki. Szczegółowe dane o konkretnej pozycji możemy wprowadzać samodzielnie, ale możemy także korzystać z funkcji pobierania danych o książce z internetu. Oprócz tego aplikacja daje możliwość opatrywania każdej pozycji naszą oceną i komentarzem.

Producent chwali się, że Booknizer posiada szeroki zakres funkcji umożliwiających filtrowanie książek w oparciu o szczegółowe kryteria, dzięki czemu znalezienie konkretnego typu książek będzie bardzo proste. Ciekawym udogodnieniem jest również menadżer wypożyczeń, który stanowi nieocenioną pomoc dla osób wypożyczających własne zbiory znajomym.

Program Booknizer  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.3 MB.

Jak zdobyć Booknizer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.