GOTD: Cleanse Uninstaller Pro 10 za darmo

Dodał: admin sierpień - 2 - 2012

A na stronach znanego nam serwisu Giveaway of the Day dziś coś dla osób planujących porządki na swoim komputerze. Dzięki firmie Zards Software do wzięcia jest rozbudowany zamiennik dla systemowego modułu dodaj/usuń programy. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Cleanse Uninstaller Pro w wersji 10. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z oferty możemy skorzystać do jutra – 3 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Cleanse Uninstaller Pro 10 to zaawansowane narzędzie służące do odinstalowywania aplikacji. Producent zapewnia, że program usunie wybrane aplikacje szybciej, prościej i bardziej dokładnie niż inne tego typu narzędzia dostępne na rynku, a także poradzi sobie nawet z najbardziej upartym oprogramowaniem.

Dzięki użyciu funkcji Auto Find, jedyne co musimy zrobić, to przeciągnąć ikonę niechcianej aplikacji i upuścić ją w odpowiednim miejscu programu, a Cleanse Uninstaller Pro 10 sam zajmie się resztą. Cleanse Uninstaller Pro 10 automatycznie odnajdzie niechciane oprogramowanie na liście zainstalowanych aplikacji i rozpocznie zaawansowany proces odinstalowywania. Narzędzie jest oczywiście w stanie usunąć wszelkie pliki-śmieci pozostawiane przez odinstalowywane oprogramowanie, a także zbędne klucze rejestru i inne komponenty, które mogą niekorzystanie wpływać na wydajność pracy komputera.

Program Cleanse Uninstaller Pro 10 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Vista, XP (x32 /x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.26 MB. Podczas promocji poprzedniej wersji producent informował o konieczności instalacji środowiska .NET Framework w wersji 4, jednak tym razem brak jest jakiejkolwiek informacji na ten temat.

Jak zdobyć Cleanse Uninstaller Pro 10 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: Cleanse Uninstaller Pro 10 za darmo”

  1. jan pisze:

    czy jest do tego jakis klucz i jak go zarejstrowac proszę o pomoc

  2. Karol pisze:

    Johnny: ściągasz plik, rozpakowujesz i masz trzy pliczki: setup, activation i readme. Setup klikasz i instalujesz ten soft. jak już zainstalujesz to klikasz na activation i po chwili masz już temat załatwiony.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.