GOTD: Cloud System Booster Pro 1.1.1 za darmo

Dodał: admin sierpień - 10 - 2012

W dzisiejszej odsłonie promocji oprogramowania w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas kolejne narzędzie służące do optymalizacji i przyśpieszania komputerów z systemami Windows, tym razem od firmy Anvisoft Corporation. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Cloud System Booster Pro w wersji 1.1.1 wraz z subskrypcją ważną przez 6 miesięcy. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest niewiele: oferta będzie aktywna do jutra – 11 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Do naszej bazy legalnego i darmowego oprogramowania trafia kolejne narzędzie do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Jak możemy przeczytać na stronie producenta, Cloud System Booster Pro 1.1.1 to kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie optymalizacji Windows, które w odczuwalny sposób poprawi wydajność pracy komputera.

Producent Cloud System Booster Pro 1.1.1 postawił na łatwość obsługi i wygodę użytkownika. Cloud System Booster Pro 1.1.1 jest więc aplikacją umożliwiającą przeprowadzenie zautomatyzowanej i kompleksowej optymalizacji przy użyciu jednego kliknięcia.W skład narzędzia wchodzą moduły usuwające zbędne pliki, wyłączające niepotrzebne i obciążające system obsługi a także mechanizmy oczyszczania rejestru.

Dużą nowością obecną w Cloud System Booster Pro 1.1.1 jest oparcie tego produktu o modną w ostatnim czasie tzw. technologię chmury. Przed wykonaniem każdorazowej optymalizacji program komunikuje się z serwerami producenta, gdzie przechowywane są najświeższe „wytyczne” dotyczące optymalizacji odpowiednich komponentów systemu. Zastosowanie technologii chmury ma gwarantować, że Cloud System Booster Pro 1.1.1 będzie przyśpieszał komputer w najbardziej optymalny sposób.

Program Cloud System Booster Pro 1.1.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16 MB. Promocyjna licencja zawiera bezpłatną subskrypcję na okres 6 miesięcy.

Jak zdobyć Cloud System Booster Pro 1.1.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.