GOTD: Doronix Math Toolbox za darmo

Dodał: admin sierpień - 21 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day postawili na niszowe i bardziej specjalistyczne oprogramowanie. Dzięki akcji rozdawniczej firmy Doronix do wzięcia jest zaawansowane środowisko do obliczeń numerycznych, stanowiące zamiennik Matlaba. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Doronix Math Toolbox. Dzięki dzisiejszej akcji rozdawniczej mamy szansę zaoszczędzić ok. 60$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 22 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Doronix Math Toolbox w wersji 1.0 to oprogramowanie stanowiące środowisko do obliczeń numerycznych, które zdaniem producenta z powodzeniem może stanowić zamiennik dla najbardziej rozpoznawalnego w tym segmencie produktu – oprogramowania Mathlab.

Doronix Math Toolbox podobnie jak jego konkurent pozwala na wykonywanie zaawansowanych operacji, jak np. obliczenia na macierzach czy stosowanie algorytmów. Doronix Math Toolbox posiada przy tym zaimplementowany własny język skryptowy, który pozwala na budowanie nawet skomplikowanych obliczeń. Aplikacja umożliwia także import i eksport plików w formacie CSV.

Program Doronix Math Toolbox został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11 MB.

Jak zdobyć Doronix Math Toolbox za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.