GOTD: DVDFab Media Player ponownie za darmo

Dodał: admin sierpień - 10 - 2012

To nie koniec dzisiejszych atrakcji od serwisu Giveaway of the Day. Administratorzy przygotowali powtórkę zeszłotygodniowej akcji rozdawniczej, gdzie do wzięcia był rozbudowany odtwarzacz multimedialny od firmy Fengtao Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DVDFab Media Player. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty możemy skorzystać do jutra – 11 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

DVDFab Media Player był już przedmiotem promocji w serwisie Giveaway of the Day i to dokładnie tydzień temu – 3 sierpnia. Jak się okazało program cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony łowców licencji. Tak zmasowanego naporu ze strony internautów nie wytrzymały serwery producenta i w rezultacie nie każdemu udało się uzyskać darmową licencję. W ramach rekompensaty producent programu DVDFab Media Player zdecydował się na kolejną akcję rozdawniczą. Tym razem serwery FengTao Software mają podołać zadaniu i obsłużyć wszystkich zainteresowanych. ;)

DVDFab Media Player to kolejny w naszej kolekcji darmowego i legalne oprogramowania odtwarzacz plików multimedialnych. Jak chwali się producent, DVDFab Media Player to jeden, wielofunkcyjny i uniwersalny odtwarzacz, który umożliwi łatwe odtwarzanie wielu typów multimediów bez konieczności instalacji kilku odtwarzaczy.

DVDFab Media Player pozwala nie tylko na odtwarzanie filmów z płytek DVD i Blu-ray. Z pomocą aplikacji otworzymy wiele popularnych formatów, a także uruchomimy film DVD i Blu-ray zapisany w postaci folderu z danymi z płytki czy obrazem nośnika w postaci pliku ISO.

Producent chwali się pokaźną listą obsługiwanych multimediów: *.3g2; *.3gp; *.3gp2; *.3gpp; *.amv; *.asf; *.avi; *.bin; *.cue; *.divx; *.dv; *.flv; *.gxf; *.iso; *m1v; *.m2v; *.m2t; *.m2ts; *.m4v; *.mkv; *.mov; *.mp2; *.mp2v; *.mp4; *.mp4v; *.mpa; *.mpe; *.mpeg; *.mpeg1; *.mpeg2; *.mpeg4; *.mpg; *.mpv2; *.mts; *.mxf; *.nsv; *.nuv; *.ogg; *.ogm; *.ogv; *.ogx; *.ps; *.rec; *.rm; *.rmvb; *.tod; *.ts; *.tts; *.vob; *.vro; *.webm; *.wmv

Program DVDFab Media Player został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 45.3 MB.

Jak zdobyć DVDFab Media Player za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.