GOTD: DVDFab Media Player za darmo

Dodał: admin sierpień - 3 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day mają coś dla osób lubiących oglądać cyfrowe filmy na ekranie swojego komputera. Dzięki akcji promocyjne firmy Fengtao Software do wzięcia jest rozbudowany odtwarzacz multimedialny. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DVDFab Media Player. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty możemy skorzystać do jutra – 4 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

DVDFab Media Player to kolejny w naszej kolekcji darmowego i legalne oprogramowania odtwarzacz plików multimedialnych. Jak chwali się producent, DVDFab Media Player to jeden, wielofunkcyjny i uniwersalny odtwarzacz, który umożliwi łatwe odtwarzanie wielu typów multimediów bez konieczności instalacji kilku odtwarzaczy.

DVDFab Media Player pozwala nie tylko na odtwarzanie filmów z płytek DVD i Blu-ray. Z pomocą aplikacji otworzymy wiele popularnych formatów, a także uruchomimy film DVD i Blu-ray zapisany w postaci folderu z danymi z płytki czy obrazem nośnika w postaci pliku ISO.

Producent chwali się pokaźną listą obsługiwanych multimediów: *.3g2; *.3gp; *.3gp2; *.3gpp; *.amv; *.asf; *.avi; *.bin; *.cue; *.divx; *.dv; *.flv; *.gxf; *.iso; *m1v; *.m2v; *.m2t; *.m2ts; *.m4v; *.mkv; *.mov; *.mp2; *.mp2v; *.mp4; *.mp4v; *.mpa; *.mpe; *.mpeg; *.mpeg1; *.mpeg2; *.mpeg4; *.mpg; *.mpv2; *.mts; *.mxf; *.nsv; *.nuv; *.ogg; *.ogm; *.ogv; *.ogx; *.ps; *.rec; *.rm; *.rmvb; *.tod; *.ts; *.tts; *.vob; *.vro; *.webm; *.wmv

Program DVDFab Media Player został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 45.3 MB.

Jak zdobyć DVDFab Media Player za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: DVDFab Media Player za darmo”

  1. Zen1950 pisze:

    Mam problem,po zainstalowaniu i uruchomieniu programu pojawia się zamiast interfejsu aplikacji czarny ekran a nim napis error i podany log.Prosiłbym o pomoc w rozwiazaniu tego problemu za c o z góry dziękuje.Nadmieniam,ze usunęłem aplikację i od nowa zainstalowałem,ale wszystko jest tak samo.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.