GOTD: iCare Card Recovery Pro 2.0 ponownie za darmo

Dodał: admin sierpień - 27 - 2012

To nie koniec dzisiejszych atrakcji w serwisie Giveaway of the Day. Czeka na nas tam również powtórka zeszłotygodniowej promocji firmy iCare Recovery Software dotyczącej narzędzia do odzyskiwania danych utraconych z kart pamięci. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iCare Card Recovery Pro w wersji 2.0. Standardowa cena produktu wynosi 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 28 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Pamiętacie czwartkową promocję programu iCare Card Recovery Pro 2.0? Niektóre osoby próbujące korzystać z tej oferty miały problemy z aktywacją produktu. Jak się okazuje problemy ze skorzystaniem z promocyjnego oprogramowania były na tyle duże, że producent zdecydował się na przeprowadzenie ponownej akcji rozdawniczej. A jeżeli macie ciągle zainstalowany produkt z poprzedniej promocji to wystarczy tylko pobrać nową paczkę i skorzystać z nowego klucza licencyjnego – nie ma potrzeby przeprowadzania ponownej instalacji.

iCare Card Recovery Pro to oprogramowanie służące do odzyskiwania danych z kart pamięci, który używamy w naszych kamerach, aparatach cyfrowych, telefonach komórkowych, itd. Według zapewnień producenta iCare Card Recovery Pro 2.0 potrafi skutecznie odzyskać skasowane, utracone lub usunięte na skutek formatowania zdjęcia, pliki wideo i audio ze wszystkich typów kart pamięci, w tym m.in. SD card, cf card, xd card, smartmedia card, MMC, MicroSD, MiniSD, SDHC i innych. Na tym nie koniec, bo iCare Card Recovery Pro 2.0 potrafi odzyskiwać dane również z nośników USB.

Program iCare Card Recovery Pro 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7, Vista, XP, 2000 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.1 MB.

Jak zdobyć iCare Card Recovery Pro 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: iCare Card Recovery Pro 2.0 ponownie za darmo”

  1. Jay pisze:

    teraz kod działa jak należy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.