GOTD: iCare Card Recovery Pro 2.0 za darmo

Dodał: admin sierpień - 23 - 2012

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day raczą nas dziś kolejnym oprogramowaniem do odzyskiwania danych. Promocja firmy iCare Recovery Software umożliwi zdobycia narzędzia do odzyskiwania danych utraconych z kart pamięci. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iCare Card Recovery Pro w wersji 2.0. Standardowa cena produktu wynosi 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 24 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

iCare Recovery Software to firma zajmująca się produkcją oprogramowania do przypadkowo usuniętych czy utraconych danych. Dotychczas producent przede wszystkim organizował akcje rozdawnicze swojego uniwersalnego produktu iCare Data Recoery. Tym razem mamy jednak do czynienia z bardziej wyspecjalizowanym narzędziem.

iCare Card Recovery Pro zaś to oprogramowanie służące do odzyskiwania danych z kart pamięci, który używamy w naszych kamerach, aparatach cyfrowych, telefonach komórkowych, itd. Według zapewnień producenta iCare Card Recovery Pro 2.0 potrafi skutecznie odzyskać skasowane, utracone lub usunięte na skutek formatowania zdjęcia, pliki wideo i audio ze wszystkich typów kart pamięci, w tym m.in. SD card, cf card, xd card, smartmedia card, MMC, MicroSD, MiniSD, SDHC i innych. Na tym nie koniec, bo iCare Card Recovery Pro 2.0 potrafi odzyskiwać dane również z nośników USB.

Program iCare Card Recovery Pro 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7, Vista, XP, 2000 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 12.6 MB.

Jak zdobyć iCare Card Recovery Pro 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: iCare Card Recovery Pro 2.0 za darmo”

  1. Dariusz pisze:

    iCare Card Recovery nie rejestruje się, daje bzdurny komunikat po wprowadzeniu nr. rej. że nie podłączony do internetu

  2. marek pisze:

    daje bzdurny komunikat po wprowadzeniu nr. rej. że nie podłączony do internetu

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.