GOTD: K-ML 4.5 za darmo

Dodał: admin sierpień - 19 - 2012

Niedziela upłynie tym razem w serwisie Giveaway of the Day po znakiem promocji oprogramowania firmy KC Softwares, która przygotowała akcję rozdawniczą skierowaną do właścicieli firm i webmasterów posiadających listy mailingowe. Przedmiotem niniejszej promocji jest  legalna i darmowa pełna wersja programu K-ML w wersji 4.5. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie darmowej licencji mają czas do jutra – 20 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Tym razem serwis Giveaway of the Day do spółki z firmą KC Softwares serwuje dosyć niszowy produkt. K-ML 4.5 to oprogramowanie stworzone z myślą o osobach posiadających bazy danych adresów e-mail. K-ML 4.5 jest bowiem wygodnym menadżerem list mailingowych i newsletterów.

Według zapewnień KC Softwares K-ML 4.5 ma umożliwiać wygodne zarządzanie nawet dużymi listami subskrybentów czy klientów, pozwalając na wysyłanie spersonalizowanych wiadomości, dostosowanych do upodobań konkretnej grupy docelowej. K-ML 4.5 w pełni wspiera obsługę języka HTML, dzięki czemu w wysyłanych wiadomościach możemy umieszczać sformatowany tekst, grafikę, dźwięki, a także załączniki. Aplikacja pozwala również na szybkie generowanie strony umożliwiającej zapisanie do newslettera bądź też zrezygnowanie z subskrypcji.

Program K-ML 4.5  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 95, NT, 2000, XP (x32/x64), 98, ME, Server 2003 (x32/x64), Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.51 MB.

Jak zdobyć K-ML 4.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


1 komentarz to “GOTD: K-ML 4.5 za darmo”

  1. Andrzej pisze:

    Jest polski interfejs.Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.