GOTD: @Max SyncUp 2.9 za darmo

Dodał: admin sierpień - 8 - 2012

Co ciekawego czeka na nas dziś w serwisie Giveaway of the Day? Poszukiwacze promocji oprogramowania stoją przed szansą zdobycia produktu firmy @Max Software, służącego do synchronizacji plików i folderów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu @Max SyncUp 2.9. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 45$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest niewiele: oferta będzie aktywna do jutra – 9 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

@Max SyncUp 2.9 to funkcjonalne i dosyć rozbudowane narzędzie, które przyda się osobom przechowującym te same pliki na wielu urządzeniach i chcących by na każdym z nim były dostępne te same, najświeższe dane. Aplikacja umożliwia synchronizowanie danych z wielu różnych lokalizacji – zarówno offline jak i online. Dzięki temu użytkownik @Max SyncUp 2.9 będzie wstanie dokonać synchronizacji danych z folderów lokalnych, nośników wymiennych, innych komputerów w sieci oraz serwerów NAS, a także zdalnych serwerów FTP i SFTP, czy w końcu z usługi Google Drive. A wszystko to -v zdaniem producenta – w pełni automatycznie.

Wśród funkcji dostępnych w @Max SyncUp 2.9 znalazły się naturalnie mechanizmy pozwalające na tworzenie kopii zapasowych. I tak możemy tworzyć pełny bądź przyrostowy backup, z możliwością jego kompresji oraz zabezpieczenia hasłem z użyciem zaawansowanego algorytmu szyfrującego. W @Max SyncUp 2.9 zaimplementowano także pełny dwukierunkowy mechanizm synchronizacji z funkcją automatycznego usuwania starych, nieaktualnych danych.

Producent nie zapomniał również o mechanizmie pozwalającym na zachowywaniu wielu wersji tego samego pliku i opcji przywracania danych do stanu z konkretnej chwili. Integracja z powłoką Windows pozwala na szybkie porównywanie zawartości dwóch folderów z poziomu Eksploratora Windows i to przy użyciu zaledwie kilku kliknięć.

Program @Max SyncUp 2.9 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Server 2003/ Vista / Server 2008/ Small Business Server/ 7/ Server 2008 R2/ Home Server 2011 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.02 MB.

Jak zdobyć @Max SyncUp 2.9 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.