GOTD: Mobile Video 2.0 za darmo

Dodał: admin sierpień - 30 - 2012

Gościem dzisiejszej promocji w serwisie Giveway of the Day jest niemiecka firma Engelmann Media, która tym razem postanowiła rozdać swoje narzędzie przeznaczone do konwersji plików wideo dla urządzeń mobilnych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Mobile Video w wersji 2.0. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 31 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Do bardzo pokaźnego grona oprogramowania służącego do konwersji plików wideo dołącza tym razem kolejne narzędzie firmy Engelmann Media. Mobile Video 2.0 to – jak sama nazwa wskazuje – narzędzie przeznaczone do konwersji filmów na płytach DVD oraz plików wideo do formatów odtwarzanych przez urządzenia przenośne. Producent chwali się przy tym, że Mobile Video 2.0 obsługuje wiele urządzeń: Sony PSP, Microsoft Zune, Apple iPod touch oraz iPhone, przenośne odtwarzacze multimediów, nawigacje oraz smartfony działające w oparciu o system Android.

Producent zapewnia, że obsługa Mobile Video 2.0 jest bardzo prosta i intuicyjna. Z pomocą programu możemy przekonwertować zarówno całe filmy DVD jak i poszczególne jej rozdziały, a także standardowe klipy wideo. Aplikacja przygotowuje wyjściowy film w akceptowalnym przez dane urządzenie formacie z zachowaniem jak najwyższej możliwej jakości dźwięku i obrazu.

Program Mobile Video 2.0  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8. Wymagana jest również obecność środowiska .net 3 Framework (automatycznie doinstalowywany w przypadku braku obecności w systemie) . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 30.5 MB.

Jak zdobyć Mobile Video 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.