GOTD: Paragon System Backup 10.5 SE za darmo

Dodał: admin sierpień - 22 - 2012

Tym razem w serwisie z promocjami Giveaway of the Day coś dla osób poszukujących programów do backupu. Dzięki akcji organizowanej wspólnie z firmą Paragon Software do zgarnięcia jest narzędzie do tworzenia kopii zapasowych całego komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon System Backup w wersji 10.5 Special Edition. Standardowa cena tego produktu nie ulega zmianie i wynosi 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 23 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Paragon System Backup 10.5 Special Editon to łatwe w użyciu narzędzie do wykonywania zaplanowanych, automatycznych kopii zapasowych całego systemu wraz ze zgromadzonymi na komputerze danymi z możliwością definiowania indywidualnych ustawień backupu. Dzięki temu zyskujemy pewność, że w razie nagłej awarii lub przypadkowej utraty danych będziemy w stanie szybko odtworzyć potrzebne dane.

Główne cechy Paragon System Backup 10.5 Special Edition:

  • Funkcja automatycznego backupu zabezpieczająca system i dane już w kilka chwil po instalacji produktu
  • strategia wykonywania kopii zapasowych typu „ustaw i zapomnij” – Wystarczy ustawić funkcję cyklicznego backupu a program zajmie się resztą
  • Kreator backupu zanalizuje cały system i wybierze najodpowiedniejsze miejsce do przechowywania utworzonych w programie kopii zapasowych
  • inteligentny silnik programu umiejętnie rozdziela zasoby systemowe, pozwalając na normalne korzystanie z komputera podczas wykonywania automatycznych kopii
  • prosty interfejs użytkownika i działanie programu oparte na zasadzie minimalnej ingerencji ze strony użytkownika
  • zaawansowany system powiadamiania o wykonywanych operacjach

Zmiany i nowości wprowadzone w Paragon System Backup 10.5 Special Edition:

  • Wsparcie dla najnowszych dysków HDD. Aplikacja obsługuje dyski SSD (Solid State Drive), standard AFD (Advanced Format Drive), oraz urządzenia o pojemności 2TB+, a także nieposiadające 512B sektora.
  • Uniwersalny instalator dla obu rodzin systemów (x32/x64)
  • Zaktualizowane oprogramowanie dysku Recovery CD opartego o system Linux.

Warto również wspomnieć, że Paragon System Backup 10.5 Special Edition jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7. W wersji 10 programu ulepszono również kompatybilność produktu z systemami 64-bitowymi. Produkt z tej promocji nie zawiera WinPE. Program zawiera za to Rescue CD oparte na dystrybucji Linux.

Program Paragon System Backup 10.5 Special Edition został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ Vista/ XP, x32/x64. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 167 MB.

Jak zdobyć Paragon System Backup 10.5 Special Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.