GOTD: Session Planner Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 14 - 2012

Dzisiejsza propozycja administratorów serwisu Giveaway of the Day to akcja rozdawnicza organizowana wspólnie z firmą Limitless OU, a pozwalająca na zdobycie nowoczesnego plannera pozwalającego dokładnie zaplanować każdy dzień. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Session Planner Pro. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 17$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać do jutra – 15 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Session Planner Pro to narzędzie, które według słów jego producenta, ma w bardzo wygodny i efektywny sposób zaplanować i wykorzystać każde 24 godziny naszego cennego życia. Aplikacja prezentuje każdy dzień w postaci tzw. osi czasu, dzięki czemu jeden rzut okiem pozwala ocenić jak dużo czasu zajmą nam poszczególne zadania.

To co wyróżnia Session Planner Pro to prosty i przejrzysty interfejs oraz bardzo czytelna prezentacja wszystkich zadań. Program umożliwia przy tym dobranie indywidualnych, kolorowych ikonek do każdego zdarzenia. Możemy też wybierać spośród dziesiątek różnych powiadomień dźwiękowych. Producent chwali się także, że Session Planner Pro nie żadnych szczególnych wymagań sprzętowych i został przygotowany do współpracy również z systemami MacOS i Linux.

Program Session Planner Pro został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP Home, Professional, albo Tablet PC Edition z dodatkiem Service Pack 3; Server 2003; Server 2008; Vista Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise (x32/x64) z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2. Wymagana jest również instalacja środowiska Adobe Air. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.6 MB.

Jak zdobyć Session Planner Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.