GOTD: Sothink Logo Maker za darmo

Dodał: admin sierpień - 7 - 2012

Dzisiejsza promocja z serwisu Giveaway of the Day powinna szczególnie ucieszyć osoby prowadzące własny biznes. Dzięki akcji marketingowej przeprowadzanej przez firmę SourceTec Software do zgarnięcia jest produkt do projektowania profesjonalnych logo. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Sothink Logo Maker Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest jak zwykle niewiele – oferta będzie aktywna do jutra – 8 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Sothink Logo Maker to prosty w obsłudze program, który zdaniem producenta, ma pomóc nam w przygotowanie profesjonalnie wyglądających materiałów marketingowych, takich jak logo, bannery, nagłówki czy sygnatury, które potem możemy wykorzystać w materiałach firmowych, na stronach internetowych, blogach czy forach dyskusyjnych.

Prosty i intuicyjny interfejs ma sprawić, że z zadaniem przygotowania profesjonalnie wyglądającego logo poradzi sobie nawet amator. Projektując interfejs Sothink Logo Maker producent oparł się o wygodny i przystępny mechanizm wstążki. Do dyspozycji użytkownika oddane zostały proste narzędzia edycyjne, pozwalające na osadzanie tekstu i elementów graficznych, a także definiowanie kolorów i efektów graficznych.

Szybkości tworzenia projektu własnego logo z pewnością sprzyja przygotowany przez producenta zestaw gotowych szablonów, na bazie których możemy łatwo przygotować własne materiały marketingowe. Gotowy projekt możemy zapisać w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików tego typu: JPE/ BMP/ PNG/ TIFF/ SVG.

Program Sothink Logo Maker został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 8/ 7/ Vista/ XP. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.4 MB.

Jak zdobyć Sothink Logo Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.