GOTD: Spartan za darmo

Dodał: admin sierpień - 27 - 2012

Na dobry początek kolejnego tygodnia właściciele serwisu Giveaway of the Day przygotowali promocję oprogramowania firmy M8 Sofware, stanowiącego rozbudowany zamiennik dla standardowego systemowego schowka. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Spartan Clipboard. Poza promocją produkt oferowany jest w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do jutra – 28 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Jak chwali się na swojej stronie internetowej producent programu, Spartan to nie tylko funkcjonalny i rozbudowany zamiennik systemowego schowka, ale również produkt na kształt komputerowego centrum informacji, pozwalającego na przechowywanie różnego typu danych. Oprócz najczęściej używanych ciągów znaków czy fraz tekstu w Spartan możemy również przechowywać takie dane jak adresy, numery telefonów, przepisy, a nawet zrzuty ekranu oraz zdjęcia i pliki graficzne.

Spartan Clipboard został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 98. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11,2 MB.

Jak zdobyć Spartan Clipboard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.