GOTD: SysResources Manager 12.0 za darmo

Dodał: admin sierpień - 6 - 2012

Po niemal rocznej przerwie na strony serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day ponownie zawitała firma OptWin Software. Dzięki temu po raz kolejny stoimy przed szansą zdobycia narzędzia do monitorowania wykorzystania zasobów komputera. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SysResources Manager w wersji 12. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 22$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest jak zwykle niewiele – oferta będzie aktywna do jutra – 7 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

SysResourcesManager 12.0 to narzędzia pozwalające śledzić aktualny stan systemu poprzez kontrolę zużycia procesora, pamięci RAM, pamięci wirtualnej, dysków twardych, procesów, monitorowanie sieci, usług systemowych, a także programów uruchamiających się wraz ze startem systemu. SysResourcesManager 12.0 potrafi także poprawić wydajność systemu poprzez przeprowadzenie defragmentacji dysków.

Program posiada prosty i miły dla oka interfejs, a sama aplikacja zajmuje naprawdę niewiele miejsca na dysku. Do pełni szczęścia brakuje natomiast możliwości monitorowania temperatury na poszczególnych podzespołach komputera, tak jak jest to możliwe w konkurencyjnych aplikacjach tego typu.

Firma OptWin Sofware należy do tych producentów oprogramowania, którzy w tego typu promocjach rozdają najnowsze wersje swojego oprogramowania. I tak jest również w przypadku SysResources Manager 12.0. W najnowszej wersji dodano obsługę mechanizmu S.M.A.R.T., zmieniono wygląd niektórych paneli oraz poprawiono monitor wykorzystania rdzeni procesora oraz monitor obciążenia sieci.

Program SysResources Manager 13 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.1 MB.

Jak zdobyć SysResourcesManager 12.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.