Niedziela w serwisie z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day to tym razem szansa na zdobycie oprogramowania dla amatorów cyfrowej fotografii. Firma ThunderSoft zdecydowała się na rozdawnictwo narzędzia do tworzenia pokazu slajdów w technologii flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ThunderSoft Flash Slideshow Factory w wersji 2.8.2. Standardowo narzędzie to jest oferowane przez producenta w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 6 sierpnia , do godz.  9:00 rano.

Jak zapewnia nas producent w opisie swojego produktu, ThunderSoft Flash Slideshow Factory 2.8.2 to  wręcz niesamowicie proste w obsłudze narzędzie pozwalające na szybkie stworzenie pokazu slajdów z wybranych przez nas zdjęć. Wykorzystanie technologii flash pozwala na wzbogacenie naszego pokazu slajdów  o takie elementy jak efekty przejść pomiędzy poszczególnymi zdjęciami, podpisy, cliparty, a także podkład muzyczny.

By skrócić proces przygotowywania naszego pokazu slajdów do niezbędnego minimum producent przygotował dołączony do ThunderSoft Flash Slideshow Factory 2.8.2 zestaw szablonów pozwalający na stworzenie ładnych i efektownych pokazów. Z pomocą aplikacji możemy również tworzyć animowane e-kartki i przesyłać je do naszych znajomych.

Główne cechy programu ThunderSoft Flash Slideshow Factory 2.8.2

  • tworzenie efektownych pokazów slajdów z wykorzystaniem technologii flash
  • możliwość dodania 70 efektów przejść
  • upiększenie slajdów poprzez dodanie tekstu, clip artów, zabawnych dźwięków
  • obsługa ścieżek dźwiękowych w formatach .wav, .mp3, .wma
  • możliwość zapisu pokazu slajdów jako Flash / HTML, EXE, wygaszacz ekranu, lub plik wideo
  • publikowanie pokazu slajdów online
  • publikowanie plików .swf dla kampanii Google Adwords

Program ThunderSoft Flash Slideshow Factory 2.8.2 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu 29.4 MB.

Jak zdobyć ThunderSoft Flash Slideshow Factory 2.8.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.