GOTD: WinUtilities Pro 10.53 za darmo

Dodał: admin sierpień - 15 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu z promocjami Giveaway of the Day mają coś dla osób poszukujących oprogramowania do optymalizacji i przyśpieszania komputerów z systemami Windows. Po długiej przerwie przedmiotem promocji jest ponownie legalna i darmowa pełna wersja programu WinUtilities Pro w wersji 10.53. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie darmowej licencji mają czas do jutra – 16 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Firma YL Computing zdążyła się już zapisać w historii jako producent, który bardzo chętnie rozdaje najnowsze wersje swojego oprogramowania. Co więcej robi robi to cyklicznie. Tym razem po nieco dłuższej przerwie powraca promocja świetnego narzędzia do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows, oczywiście ponownie w najnowszej możliwej wersji.

Program WinUtilities Pro 10.53 umożliwi nam m.in.:

  • usuwanie zbędnych plików z rejestru systemowego
  • usuwanie plików tymczasowych z dysków twardych
  • czyszczenie pamięci podręcznej i historii przeglądarek oraz usuwania plików cookies
  • usuwanie niepotrzebnych aplikacji zainstalowanych w systemie
  • defragmentację dysku twardego
  • usuwanie duplikatów plików

WinUtilities Pro 10.53 jest doceniany przez użytkowników za ogrom funkcji w nich zawartych, bardzo prostą obsługę, możliwość zaplanowania optymalizacji oraz tworzenie kopii zapasowych rejestru w postaci pliku .reg przed dokonywaniem czynności optymalizacyjnych.

Jeżeli jesteście już posiadaczami jednej z poprzednich wersji tego narzędzia to i tak warto skorzystać z niniejszej promocji i zaopatrzyć się w WinUtilities Pro 10.53. W stosunku do poprzednio rozdawanych wersji oznaczonych jeszcze numerem 9, producent dokonał sporej liczby zmian, wśród których należy wymienić ciągłe dopracowywanie modułów optymalizacyjnych.

Program WinUtilities Pro 10.53 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 12.2 MB.

Jak zdobyć WinUtilities Pro 10.53 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.