Wise Care 365 PRO za darmo

Dodał: admin sierpień - 9 - 2012

Serwis z promocjami oprogramowania BitsDuJour ma dziś z kolei ciekawą propozycje dla osób zainteresowanych tematyką optymalizacji i przyśpieszania komputerów systemem Windows na pokładzie. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise Care 365 PRO. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 45$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest niewiele: oferta będzie aktywna do jutra – 10 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Do naszej bazy darmowego komercyjnego oprogramowania trafia kolejne narzędzie, którego celem jest zoptymalizowanie i przyśpieszenie działania systemów Windows.  Producent chwali się, że Wise Care 365 PRO posiada wszelkie niezbędne narzędzia, które pozwolą odczuć realną poprawę szybkości działania komputera.

Sam program Wise Care 365 PRO dzięki rozwojowi ma działać prosto i szybko oraz cechować się większą skutecznością w wykrywaniu i naprawie nieprawidłowości niż inne tego typu produkty dostępne na rynku. Dużym ukłonem w stronę użytkowników jest przyjazny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika z opcją pracy w polskiej wersji językowej.

Wśród dostępnych w programie modułów wymienić należy przede wszystkim narzędzia do optymalizacji, defragmentacji i oczyszczania rejestru, oczyszczania i defragmentacji całego dysku twardego czy usuwania wszelkich śladów aktywności użytkownika. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika zostały oddane moduły do odzyskiwania utraconych plików, ukrywania prywatnych plików i folderów oraz wygodne narzędzie do zarządzania aplikacjami.

Zobacz nasz test programu Wise Care 365

Program Wise Care 365 PRO współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersjach XP, 2003, 2008, Vista, 7, 8 (32 oraz 64 bit)

Jak zdobyć Wise Care 365 PRO za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.