Magix Xara Xtreme 5 za darmo

Dodał: admin sierpień - 15 - 2012

Na horyzoncie pojawiła się kolejna interesująca, zagraniczna promocja, która powinna ucieszyć wszystkich zainteresowanych narzędziami do obróbki cyfrowych zdjęć oraz grafiki wektorowej. Dzięki promocji organizowanej przy współudziale firmy Magix do zgarnięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magix Xara Xtreme  w wersji 5. Aktualna cena najnowszej obecnie dostępnej w sprzedaży wersji pakietu, oznaczonej numerem 7 wynosi 90$. Aplikacja standardowo posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do 31 sierpnia.

 

Magix Xara Xtreme 5 to z pewnością jeden z lepszych programów graficznych dostępnych obecnie na rynku. Dostępny w aplikacji zestaw narzędzi daje możliwość bardzo szerokiego pola manewru i umożliwia zarówno retusz cyfrowych zdjęć, jak i tworzenie ilustracji, grafiki wektorowej, publikacji DTP czy wreszcie animacji flash do publikacji w Internecie.

Magix Xara Xtreme 5 posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki któremu żaden użytkownik nie powinien mieć większych problemów z obsługą produktu. Na uwagę zasługuje stosunkowo niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe, dzięki czemu Magix Xara Xtreme 5 ma działać bardzo szybko i wydajnie. Liczba dostępnych w Magix Xara Xtreme 5 narzędzi i funkcji sprawia, że sam producent określa swoje produkty mianem zabójców Photoshopa.

Niestety firma Magix nie należy do grona producentów, którzy chętnie rozdają najnowsze wersje swoich produktów. Z drugiej strony tak zaawansowane rozdawanie świeżych wersji zaawansowanych produktów graficznych to bardzo duży koszt i chyba niespotykana rozrzutność. Niemniej jednak Magix Xara Xtreme 5 mimo, że jest już produktem dosyć leciwym to ciągle może się bardzo dobrze sprawdzić w zastosowaniach graficznych.

Magix Xara Xtreme 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i zapoznać się z opublikowanymi tam informacjami umożliwiającymi uzyskanie darmowej licencji. W skrócie: należy pobrać udostępniony plik instalacyjny, a w trakcie instalacji program umożliwi rejestrację bezpłatnej licencji.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.