PCWinSoft ScreenCamera za darmo

Dodał: admin sierpień - 4 - 2012

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec atrakcji przygotowanych przez firmę PCWinSoft Systems. Producent ten ma dla nas jeszcze jedno narzędzie multimedialne, które przyda się do przechwytywania i obróbki strumieni wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ScreenCamera. Standardowo produkt ten jest oferowany przez producenta w cenie 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna aż przez 7 najbliższych dni.

 

PCWinSoft ScreenCamera to wielofunkcyjny program działający jak wirtualna kamera, narzędzie do przechwytywania obrazu z pulpitu komputera oraz splitter kamerek internetowych. Pełne możliwości aplikacji dobrze obrazuje opis tego narzędzia zamieszczony na stronie producenta.

PCWinSoft ScreenCamera to program działający jak kamera internetowa, którą kupujesz w sklepie, z tą różnicą, że narzędzie to  zamiast nagrywać oblicze osoby siedzącej przed komputerem przechwytuje obraz z ekranu komputera. Jeśli natomiast mamy już fizyczną kamerkę internetową, to dzięki wykorzystaniu PCWinSoft ScreenCamera będziemy mogli ją wykorzystywać jednocześnie w wielu programach lub na różnych stronach internetowych.

Narzędzie pozwoli nam również na nagrywanie wysokiej jakości plików wideo z przeprowadzanych przez nas wideo rozmów. Z pomocą tej aplikacji możemy również nagrywać internetowe audycje, szkolenia, filmy instruktażowe itd.

Jak zdobyć PCWinSoft ScreenCamera za darmo?

Wystarczy przejść na przygotowaną przez producenta stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Na podany przez nas adres e-mail zostanie przesłany bezpłatny klucz licencyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.