Program stażowy w firmie Razer dla zawodowych graczy

Dodał: admin sierpień - 23 - 2012

Firmy Razer fanatykom gier komputerowych chyba nie trzeba przedstawiać. Pozostałe osoby zaś powinny wiedzieć, że jest to jeden z największych producentów akcesoriów komputerowych kierowanych bezpośrednio do graczy. Ów producent zrobił niemały ukłon w stronę zawodników e-sportu oferując graczom program stażowy, którzy pozwoli poznać od kuchni branżę, a po jego zakończeniu pomoże uzyskać pracę związaną bezpośrednio z grami i sprzętem komputerowym.

Firma Razor już od początku swojej działalności utrzymywała ścisłe relacje bezpośrednio z najlepszymi zawodnikami e-sportu. Filozofię producenta w tej kwestii dobrze obrazuje hasło reklamowe „For Gamers. By Gamers” (Dla Graczy. Od Graczy). I tym razem właśnie uruchomiony program stażowy kierowany jest do najambitniejszych graczy, którzy pragną rozwijać swoje zamiłowania i poznać od środka ukochaną branżę.

Na tym nie koniec, bo według zapewnień organizatora ukończenie stażu ma umożliwić zdobycie ciekawej pracy związanej bezpośrednio z grami i sprzętem komputerowym. Firma Razor nabór do programu stażowego prowadzi we wszystkich dziewięciu swoich oddziałach, ale liczba miejsc jest ograniczona więc nie warto zwlekać ze złożeniem aplikacji.

Odbycie stażu jest możliwe w jednym z wielu działów, takich jak: product marketing, product development, community, e-Sports, events and public relations. Część z nich skupia już doświadczonych zawodowych graczy, którzy w trakcie programu będą pomagali stażystom podczas poznawania firmy Razer od kuchni.

Staż w Razer to nie tylko możliwość poznania branży gamingowej z innej strony, ale również kontaktu i współpracy z najlepszymi graczami z całego świata. Jednym z zawodowych graczy, którzy wezmą udział w programie, będzie członek Team Razer, Benedict ‘HyHy’ Lim Han Yong, grający dla Zenith Gaming. Benedict to jeden z czołowych graczy Defence of the Ancients, a jego okres stażowy rozpocznie się wkrótce po tym, jak zaprezentuje swoje niebywałe umiejętności podczas nadchodzącego turnieju ‘International’, który odbędzie się w Seattle, USA.

Nabór do programu stażowego został już otwarty, więc zainteresowani gracze nie powinni zwlekać ze składaniem aplikacji. Swoją kandydaturę można składać drogą elektroniczną bezpośrednio na skrzynkę e-mailową działu HR firmy Razer. Gracze zainteresowani udziałem w programie proszeni są o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected].

źródło: informacja prasowa Razer / fot. Razer

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.