WinSysClean X2 za darmo

Dodał: admin sierpień - 29 - 2012

Kolejna akcja rozdawnicza z oprogramowaniem do przyśpieszania i optymalizacji systemów Windows w roli głównej. Tym razem po prawie rocznej przerwie stoimy przed kolejną szansą na zdobycie narzędzia wyprodukowanego przez Ultimate Systems Inc. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinSysClean w wersji X2. Dzięki hojności producenta możemy tym razem zaoszczędzić równowartość 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

Rozdawanego w niniejszej promocji produktu raczej nie można nazwać świeżakiem. Wersja oznaczona numerem 12 była już bowiem przedmiotem zeszłorocznej akcji rozdawniczej, a szybki przegląd zasobów w sieci wskazuje, że została ona wydana w roku 2009, co w świecie komputerów stanowi całą wieczność ;) Z drugiej strony rumuński producent nie kwapi się do częstych wydań i aktualizacji, bo obecnie dostępna w sprzedaży najnowsza wersja WinSysClean nosi numer 13.

WinSysClean X2 jest aplikacją służącą do automatycznej optymalizacji systemu Windows, dokonywanej m.in. poprzez usuwanie plików tymczasowych i innych śmieciowych danych niepotrzebnie zajmujących przestrzeń dyskową, nieużywanych bądź niepoprawnych wpisów rejestru, niepoprawnych skrótów oraz innych elementów.  Według deklaracji producenta, aplikacja używa złożonego algorytmu analizy rejestru, zapewniającego wysoką skuteczność w usuwaniu zbędnych danych. Niniejsza wersja produktu obsługuje 84 operacje naprawy i czyszczenia.

WinSysClean X2 posiada także moduły odpowiedzialne za tuning systemu Windows. Dzięki nim możemy szybko i łatwo zmienić tło ekranu logowania, utworzyć skrót na pulpicie lub skrót klawiaturowych do narzędzie bezpiecznego usuwania sprzętu, dezaktywować opcję automatycznego restartu systemu po instalacji poprawek bezpieczeństwa oraz wykonać wiele innych czynności.

W WinSysClean X2 znalazło się również zaawansowane narzędzie do monitorowania pracy i wydajności komputera, pozwalające na śledzenie takich parametrów jak użycie procesora (ze wsparciem do 32 rdzeni), użycie pamięci fizycznej, a także użycie dysku twardego. Dane są prezentowane w postaci wygodnego i skalowalnego wykresu.

WinSysClean X2 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2003 Server/ 2008 Server R2. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.8 MB.

Jak zdobyć WinSysClean X2 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po poprawnym wypełnieniu formularza zostanie wyświetlona strona z naszym kluczem licencyjny. Uwaga, producent nie wysyła klucza na podany przez nas adres e-mail!

Strona promocji

Plik instalacyjny

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.