WinZip Courier 3.5 za darmo

Dodał: admin sierpień - 24 - 2012

Bardzo dobrze znana firma Corel, która jest obecnie właścicielem marki WinZip, z okazji zbliżającego się miliardowego(!) pobrania tego produktu przygotowała promocję dzięki której zgarniemy program do kompresji dedykowany dla poczty elektronicznej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinZip Courier w wersji 3.5. Zaoszczędzić można dosyć sporo bo standardowa cena produktu w chwili obecnej wynosi ok. 25 euro. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

WinZip Courier 3.5 to jedna z nowych odmian legendarnego pakera WinZip. WinZip Courier 3.5 został stworzony z myślą o osobach często wysyłających duże pliki za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ograniczenia wielkości załącznika stosowane przez wielu dostawców usług e-mail sprawiają, że wysyłanie większych plików jest kłopotliwe i uciążliwe.

WinZip Courier 3.5 jest reklamowany jako narzędzie skutecznie omijające limity wielkości załączników. W rzeczywistości aplikacja zajmuje się automatycznym pakowaniem i dzieleniem archiwum na mniejsze części odpowiadające tym limitom. Użytkownik ma po prostu dodać załącznik do wiadomości i kliknąć przycisk „wyślij”, a WinZip Courier 3.5 sam zajmie się całą resztą.

WinZip Courier 3.5 pozwala również na odpowiednie zabezpieczenie danych przesyłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dzięki wbudowanemu algorytmowi AES możemy zaszyfrować wysyłane archiwa. WinZip Courier 3.5 oferuje również możliwość bezpowrotnego niszczenia tymczasowo tworzonych podczas wysyłki plików, dzięki czemu możemy być pewni, że wysyłane załączniki nie trafią w niepowołane ręce.

Jak zdobyć WinZip Courier 3.5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć przycisk Download Winzip by pobrać plik instalacyjny programu. Następnie wypełniamy krótki formularz by uzyskać bezpłatny klucz licencyjny. Przy okazji weźmiemy udział w losowaniu 60-calowego telewizora marki Samsung ;)

Strona promocji

 


3 komentarze to “WinZip Courier 3.5 za darmo”

 1. jan pisze:

  Registered to; co wpisac ????nie wiem klucz dostałem

 2. Zen1950 pisze:

  Registered to: Billionth Download Offer
  i otrzymany klucz i klikamy OK.W następnym wyskakujacym okienku klikamy też OK.Wyskakuje jeszcze jedno okienko i tu klikamy Yes i cała procedura zakończona.Pozdrawiam.

 3. AQ pisze:

  Dzięki za treściwy opis programu, za to cenię najbardziej ten serwis :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.