WonderFox Documents Manager za darmo

Dodał: admin sierpień - 17 - 2012

Jeżeli nie udało Wam się skorzystać z dopiero co wygasłej promocji serwisu Giveaway of the Day, gdzie do wzięcia było narzędzie WonderFox Soft pomocne w organizowaniu i porządkowaniu dokumentów przechowywanych na dysku to nic straconego. Przedmiotem promocji jest ponownie  legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox Documents Manager. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Tym razem będzie nieco więcej czasu – promocja będzie aktywna do 22 sierpnia.

Wnikliwe zapoznanie się z promocją pozwala dojść do wniosku, że zagraniczny serwis oferujący ten produkt wystartował ze swoją akcją rozdawniczą nawet wcześniej niż sam GOTD. Co więcej promocja ta jest mniej restrykcyjna – z promocji można korzystać aż do 22 sierpnia. Warto zauważyć, że producent przygotował dla wszystkich uczestników jeden i ten sam klucz licencyjny.

WonderFox Document Manager to całkiem nowy produkt firmy WonderFox, przeznaczony do kompleksowego zarządzania dokumentami. Jak chwali się producent, aplikacja ma pomóc zapanować nad zapisanymi na komputerze plikami dokumentów, sklasyfikować je oraz umożliwić szybki i wygodny do nich dostęp. Wystarczy jedno kliknięcie myszką, by załadować do programu wszystkie pliki i pogrupować je według typu dokumentu. Następnie możemy je swobodnie kopiować, przenosić i usuwać.

Oprócz typowych funkcji porządkujących i klasyfikujących WonderFox Documents Manager posiada również funkcję pozwalające na ochronę dokumentów. Mowa tu o możliwości szyfrowania plików. Producent chwali się, że WonderFox Documents Manager pozwala także na blokowanie dostępu do wybranych plików czy ich ukrywanie przed wścibskim okiem osób trzecich. Ponadto WonderFox Document Manager został wyposażony w funkcję pozwalającą na tworzenie kopii zapasowych dokumentów.

Program WonderFox Documents Manager został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, 2003, XP, Vista (x32/x64), 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11 MB.

Jak zdobyć WonderFox Documents Manager za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji. Jak na tacy podano tam wprost klucz licencyjny oraz odnośnik umożliwiający pobranie pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.