CollageIt Pro dziś za darmo

Dodał: admin wrzesień - 15 - 2012

Z kolei w serwisie z oprogramowaniem BitsDuJour sobota upływa pod znakiem promocji przeprowadzanej przy współudziale firmy Pearl Mountain Software, która rozdaje swoje narzędzie do tworzenia kolaży. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CollageIt Pro. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 16 września, do godz. 9:00 rano.

 

CollageIt Pro to bardzo proste w obsłudze narzędzie do tworzenia cyfrowych kolaży z wybranych przez nas zdjęć i obrazków. Prostota programu w połączeniu z jego funkcjonalnością jest najważniejszą chyba cechą tego produktu wskazywaną przez producenta. Dzięki temu nawet niewprawiony użytkownik może szybko stworzyć swój własny kolaż.

Obsługa programu CollageIt Pro sprowadza się do wykonania trzech prostych kroków. W pierwszym wybieramy interesujące nas pliki graficzne. Następnie ustawiamy parametry naszego dzieła i generujemy podgląd kolażu. Na koniec zapisujemy tak stworzone dzieło w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików graficznych takich jak BMP, JPG, GIF, PNG, TGA itp.

Program CollageIt Pro został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista (Ultimate/Starter/Home Basic/Home Premium/Premium/Business/Enterprise)/ 7 (x32/x64)/ 2000/ 2000/ 2003/ Server.

Jak zdobyć CollageIt Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.