FreeTunes 3.0 dziś za darmo

Dodał: admin wrzesień - 17 - 2012

Nowy tydzień w serwisie z promocjami oprogramowania BitsDuJour zaczyna się od kolejnej oferty niemieckiego producenta Engelmann Media, który rozdaje swoje narzędzie do konwersji plików dźwiękowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FreeTunes w wersji 3.0. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić równowartość 20 euro. Aplikacja jest standardowo wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać tylko do jutra – 18 września, do godz. 9:00 rano.

 

FreeTunes 3.0. to narzędzie, które pozwoli nam przekonwertować posiadane przez nas muzyczne płyty CD i DVD, a także pliki wideo do obecnie najpopularniejszych formatów zapisu plików audio. Zdaniem producenta taki zabieg pozwoli nam na cieszenie się ulubionymi nagraniami bez obaw o uszkodzenie oryginalnego nośnika, a z drugiej strony zapewni bezproblemowe odtwarzanie utworów w przyszłości.

FreeTunes 3.0 pozwala na rippowanie ścieżek dźwiękowych z płyt audio CD oraz video DVD, konwersję plików muzycznych, audiobooków, podcastów, a także wyciąganie ścieżek dźwiękowych z klipów wideo. Wśród formatów wyjściowych konwertowanego materiału do wyboru mamy takie formaty jak MP3, AAC, OGG, WMA & WAV. Producent chwali się, że z pomocą tego narzędzia bez problemów stworzymy dzwonek np. dla urządzenia iPhone.

FreeTunes 3.0 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22 MB.

Jak zdobyć FreeTunes 3.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.