GOTD: Advanced Registry Doctor Lite 9.4 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 6 - 2012

Dzisiejszym gościem serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day jest  firma Elcor Software, która przeprowadza akcję rozdawniczą narzędzia pomocnego przy rozwiązywaniu problemów z rejestrem systemowym. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Advanced Registry Doctor Lite w wersji 9.4. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie już tylko 20$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 7 września, do godz. 9:00 rano.

 

Advanced Registry Doctor Lite 9.4 to program służący do skanowania, diagnostyki i rozwiązywania wielu problemów związanych z rejestrem systemowym,  których rozwiązanie zapobiegnie nieprawidłowościom w działaniu systemu lub jego awariom, a także może w znaczący sposób wpłynąć na wzrost wydajności pracy całego komputera. Co więcej, Advanced Registry Doctor Lite 9.4 został wyposażony w zestaw zaawansowanych narzędzi, jak np. moduł defragmentacji rejestru z wbudowanym harmonogramem, funkcja tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych rejestru, historię zmian i wiele innych, przydatnych dodatków.

Advanced Registry Doctor Lite 9.4 skanując rejestr w poszukiwaniu nieprawidłowości bierze pod uwagę m.in następujące typy danych: ścieżki dostępu aplikacji, informacje o odinstalowanych programach, obiekty COM/ActiveX, pliki pomocy, rozszerzenia plików, pliki czcionek, listy ostatnio używanych plików, współdzielone foldery i biblioteki DLL, aplikacje umieszczone w autostarcie oraz skróty Windows/MS-DOS.

Dzięki opcji automatycznego leczenia program może automatycznie naprawić wszystkie odnalezione problemy, dzięki czemu od użytkownika nie jest wymagana wiedza w zakresie funkcjonowania systemu oraz rejestru. Zaawansowani użytkownicy mogą zrezygnować z funkcji „autopilota” i naprawiać wszystkie problemy ręcznie.

Advanced Registry Doctor był ostatnio przedmiotem promocji GOTD niemal roku temu. Rozdawany był wówczas wariant aplikacji w wersji Pro 9.3. Niestety program wówczas nie zdobył zbyt pochlebnych opinii. Czytelnicy TechnetBloga wskazywali, że używanie Advanced Registry Doctor to mocno ryzykowna decyzja, gdyż rozwiązywanie problemów z rejestrem może skończyć się na rozsypaniu systemu i koniecznością wykorzystywania innych narzędzi do reanimacji systemu, a w najgorszym wypadku wręcz reinstalacji Windows. Jeżeli chcecie więc przetestować troszkę nowszą wersję narzędzia, zalecam wzmożoną czujność i ostrożność.

Program Advanced Registry Doctor Lite 9.4 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsfot  Windows 8, 7, Vista, XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.48 MB.

Jak zdobyć Advanced Registry Doctor Lite 9.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: Advanced Registry Doctor Lite 9.4 za darmo”

  1. Jay pisze:

    Nie radzę zabawy z tym programem! Polecam RegistryCleaner firmy AthTek(wszystkie dobre). Wykrywa błędy których inne programy nie są w stanie wyłapać. W pełni bezpieczne użytkowanie.

    Ostatnia na niego promocja była chyba z rok temu więc może niebawem zorganizują kolejną promocję;)

  2. Jay pisze:

    Nie wierzycie? Sprawdźcie ze swoim obecnym http://www.athtek.com/download/registrycleaner.zip

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.