GOTD: ApHeMo za darmo

Dodał: admin wrzesień - 1 - 2012

Dzisiejszą promocją właściciele serwisu Giveaway of the Day celują raczej do wąskiej grupy użytkowników. Do wzięcia jest tym razem oprogramowanie dla webmasterów i administratorów serwerów od firmy KC Softwares. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ApHeMo. Narzędzie to jest oferowane standardowo przez jego producenta – firmę KC Softwares w cenie 50$. Aplikacja ta posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 2 września, do godz. 9:00 rano.

Nieco dziwnie brzmiąca nazwa programu ApHeMo to skrót od nazwy Apache Health Monitoring. Jest to więc narzędzie służące do monitorowania stanu serwera Apache. Korzystanie z ApHeMo pozwala administratorom tych serwerów na poprawienie bezpieczeństwa i stabilności pracy serwera Apache, a także na łatwe wykrywanie ataków ze strony hakerów (skanowanie, backdoory).  Producent tego narzędzia zapewnia, że jest to aplikacja, którą powinien posiadać każdy administrator tego typu serwera.

Główne cechy produktu ApHeMo:

  • automatyczne pobieranie logów z zewnętrznego FTP lub serwera lokalnego
  • automatyczna analiza logów
  • walidacja błędów
  • automatyczny filtr wykluczający fałszywe alarmy
  • detekcja adresu IP atakującego
  • dostęp do usługi Whois za pośrednictwem jednego kliknięcia
  • międzynarodowe wsparcie dla produktu

Program ApHeMo  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 95, NT, 2000, XP (x32/x64), 98, ME, Server 2003 (x32/x64), Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.64 MB.

Jak zdobyć ApHeMo za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.