GOTD: Auslogics Disk Defrag Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 27 - 2012

W serwisie Giveaway of teh Day tym razem na miłośników oprogramowania narzędziowego czeka gratka w postaci świetnego narzędzia do defragmentacji dysków twardych, stworzonego przez firmę Auslogics Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auslogics Disk Defrag Pro. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 28 września do godz. 9:00.

 

Firma Auslogics Software należy do grona producentów, którzy lubią rozdawać swoje produkty za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day. Niestety w ciągu ostatnich kilku miesięcy rozdawana była chyba tylko aplikacja do przyśpieszania komputera, więc akcja marketingowa dotycząca tego zachwalanego narzędzia do defragmentacji jest dosyć ciekawą okazją.

Auslogics Disk Defrag Pro to profesjonalne narzędzie przeznaczone do defragmentacji dysków twardych i partycji. Jak chwali się producent, aplikacja została wyposażona w zaawansowany algorytm optymalizacyjny oraz innowacyjną technologię defragmentacji w czasie bootowania, dzięki czemu efektem pracy programu ma być odczuwalny wzrost wydajności pracy komputera.

Najważniejsze cechy programu Auslogics Disk Defrag Pro:

  • defragmentacja plików systemowych (MFT, plik wymiany, plik hibernacji, itd.).
  • 4 algorytmy defragmentacyjne, dopasowane do różnych potrzeb użytkowników,
  • zapobieganie fragmentacji plików dzięki konsolidacji fragmentów plików i inteligentnemu mechanizmowi umieszczania plików na dysku,
  • specjalne mechanizmy defragmentacji dysków SSD,
  • rozbudowane harmonogramy,
  • szczegółowe rapoty

Program Auslogics Disk Defrag Pro został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/Vista/2008/XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.84 MB.

Jak zdobyć za darmo Auslogics Disk Defrag Pro?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Auslogics Disk Defrag Pro za darmo”

  1. alonso pisze:

    Wnoszę postulat do administratora o udzielenie surowego upomnienia dla Malgorzata Foremniak za jej wyjątkowo wulgarny język a w przypadku ponownego użycia wulgaryzmów przez tą panią zastosowanie dożywotniego bana. Strona technetblog.pl nie jest ściekiem aby publikować takie komentarze jak w/w osoby. Poza tym język polski jest piękny i posiada wiele słów na opisanie zalet tego lub innego programu w sposób kulturalny.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.