GOTD: CleverPrint 2012 Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 5 - 2012

Gościem dzisiejszej promocji w serwisie z darmowym oprogramowaniem Giveaway of the Day jest niemiecka firma Abelssoft, proponująca swoje narzędzie pozwalające na optymalizację drukowania i zaoszczędzenie na kosztach wydruków. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu CleverPrint w wersji 2012 Pro. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie ważna tylko do jutra – 6 września, do godz. 9:00 rano.

 

Wszyscy wiemy jak dużym kosztem może być zakup tuszy i tonerów. Koszt ten może być szczególnie dotkliwy dla osób drukujących często i dużo. Z pomocą przychodzi nam w tym wypadku oprogramowanie firmy Abelssoft. Jak chwali się producent, CleverPrint 2012 Pro to narzędzie zaprojektowane w celu zaoszczędzenia na kosztach wydruku. Abelssoft deklaruje, że używając tej aplikacji jesteśmy w stanie zaoszczędzić do 50% pieniędzy dotychczas wydawanych na zakup materiałów eksploatacyjnych.

W jaki sposób CleverPrint 2012 Pro oszczędza nasze pieniądze. Robi to m.in. udostępniając możliwość drukowania kilku stron na 1 arkuszu, łączenia wydruku kilku różnych dokumentów w jedno zadanie, łatwego i szybkiego usuwania niepotrzebnych stron, anulowania zadań zanim zostanie zmarnowany papier i atrament. Program pozwala także na dodawanie nagłówków tzw. papieru firmowego do drukowanych zadań, a także oddaje do naszego użytku funkcjonalność wirtualnej drukarki.

Program CleverPrint 2012 Pro został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne  Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 53.5 MB.

Jak zdobyć CleverPrint 2012 Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: CleverPrint 2012 Pro za darmo”

  1. Anonim pisze:

    jest j,polski

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.