GOTD: DP Animation Maker za darmo

Dodał: admin wrzesień - 3 - 2012

Na dobry początek nowego tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day serwują nam promocję oprogramowania graficznego firmy DesktopPaints, które pozwoli na szybkie tworzenie animowanych plików graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu DP Animation Maker w wersji 2.0. Standardowo produkt ten można nabyć w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 4 września, do godz. 9:00 rano.

DP Animation Maker jest funkcjonalnym i prostym w użyciu oprogramowaniem, pozwalającym na tworzenie takich elementów graficznych jak animowane tła, animowane pliki GIF przeznaczone na strony internetowe i innego typu animacje. Producent deklaruje, że szeroki wachlarz narzędzi dostępnych w programie pozwala na przetworzenie niemal każdego obrazka w profesjonalnie wyglądającą animację, a wszystko to w zaledwie kilka chwil bez potrzeby ślęczenia nad zaawansowanymi i trudnymi w obsłudze narzędziami.

Najważniejszą cechą produktu DP Animation Maker jest prostota jego obsługi. Do stworzenia nowej animacji potrzebujemy zaledwie jednego obrazka. Z pomocą programu szybko i bez problemów dodamy do niego niezbędne efekty graficzne, a także dodatkowe elementy kompozycji. Aplikacja umożliwia eksport gotowej animacji do trzech najbardziej popularnych formatów: animowanego obrazka GIF, pliku wideo AVI, a także oddzielnego pliku wykonywalnego EXE.

Program DP Animation Maker 2.0 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne  Microsoft Windows 7, 2003, Me, 98, 2000, Vista, XP, NT, Server 2008. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.3 MB.

Jak zdobyć DP Animation Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: DP Animation Maker za darmo”

  1. ProgramFiles pisze:

    również korzystam z giveawayoftheday bardzo dobra strona ale zaczęli powtarzać programy jednak nie ma aż tak wiele firm, które chętnie udostępniają soft za free

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.