GOTD: Easeus Partition Master Pro 9.1.1 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 14 - 2012

Gościem dzisiejszej promocji w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day po dłuższej przerwie jest ponownie firma CHENGDU Yiwo ze swoim flagowym oprogramowaniem do zarządzania i wykonywania operacji na dyskach i partycjach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji 9.1.1 Professional. Standardowa cena tego produktu wynosi w dalszym ciągu 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 15 września, do godz. 9:00 rano.

Easeus Partition Master Pro 9.1.1 jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że Easeus Partition Master Pro 9.1.1 potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

Przypomnijmy o jakie ciekawe funkcje wzbogacił się Easeus Partition Master Pro 9.1.1 wraz z wydaniem wersji 9. Producent chwali się, że bieżąca wersja pozwala na bezpieczne łączenie dwóch przyległych partycji, w pełni wspiera obsługę dysków dynamicznych pozwalając na wykonywanie na nich operacji zmiany rozmiaru, kopiowania, konwersji itd. Nowa wersja wzbogaciła się ponadto o opcję naprawy woluminów macierzy RAID-5 oraz czyszczenia nieużywanej przestrzeni dyskowej. Aplikacja może być teraz obsługiwana z linii komend – bez potrzeby uruchamiania całego programu.

Program Easeus Partition Master Pro 9.1.1 Professional do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 2000/XP/Vista/Windows 7 SP1/Windows 8, (x32 oraz x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 54.5 MB. Produkt oferowany w niniejszej promocji nie posiada środowiska WinPE. Tworzenie płyt ratunkowych odbywa się w oparciu o system Linux.

Jak zdobyć za darmo Easeus Partition Master 9.1 Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


1 komentarz to “GOTD: Easeus Partition Master Pro 9.1.1 za darmo”

  1. Sebastian pisze:

    Akurat ostatnio instalowałem Home Edition, a tu taka promocja. Warto skorzystać.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.